Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

147 комментариев Отзывы

 1. Дмитрий пишет:

  Были сегодня в этом театре на спектакле «Морг №5».

  Это самой плоский юмор ,который мне приходилось слышать!

  Игра актеров на 4 с минусом, сама постановка ужас!

  Очень разочаровались!

  Никому не советую!

 2. Наталія пишет:

  О Шекспір! Великий Шекспір! Тебе можна читати, перечитувати, зачитуватись і засинати з шепотом монологів або маленьких цитат з його творів. Так і Гамлет. Ця вистава, у постановці заслуженого артиста України Віктора Кошеля, повертає не тільки до безсмертного шекспірівського Гамлета, а до інших героїв його творів. Мені здалось, що на сцені мікс з драматургії і поезії Шекспіра. Звичайно, режисер має право на осучаснення, на свою версію прочитаного, на своє бачення, і своє доповнення написаного і не написаного Шекспіром.

  Захоплює чудова гра й майстерність Катаріни Сінчілло і Віктора Кошеля, багатогранність образів Валерія Рождественського, по-новому розкрилась у ролі Гертруди Тетяна Лозіна і дуже порадувала молодь, бездоганно зіграними ролями Горацію (Владіслав Артемов) і Офелії (Tetiana Buchatska). БРАВО! БРАВО! БРАВО!

  Від щирого серця: ВЕЛИКЕ ВАМ ДЯКУЮ!

 3. Наталія пишет:

  Вчора відвідала КХАТ виставу „Єврейський годинник”. Я ще не бачила жодної вистави, де б були зібрані майже всі від’ємні риси людини. Все «чорне нутро» було виставлене напоказ, на осуд чи уподобання, а я сподіваюсь, і на аналіз глядачу. На сцені знаходяться завжди тільки два актори, один з яких завжди лідирує. Але це не окремі сцени з життя. Всі вони пов’язані порочним колом, і кожен з них (так він вважає) має право вирішувати не тільки свою долю, а долю іншої людини, навіть до позбавлення життя. Дуже запам’ятовуються слова: « Все можна змінити, поки ти живий», «Живій собаці краще, ніж мертвому леву». Так, треба жити не дивлячись ні на становище в якому ти опинився, ні на примхи оточуючих, ні на ставлення до тебе в суспільстві. Єдине, що треба пам’ятати: Біблію, її основи.

  Чудовий зірковий ансамбль: Катаріна Сінчілло, Тимур Ібраімов, Валерій Рождественський , Тетяна Лозіна. Неперевершена гра! БРАВО! БРАВО! БРАВО! Їх чудове перевтілення від вчительки до депутатки, від сутенера до політолога, від проститутки до лікаря, від бізнесмена до кілера жодного разу не дало можливості відчути, що це грає одна й таж особа, одна й таж актиса чи актор. БРАВО! БРАВО! БРАВО!

  Дякую за чудовий вечір!

 4. Чуприна пишет:

  Это ЧУДО! 15.12.2018. спектакль «Гамлет»!

  Прекрасное исполнение,замечательные актеры,получила удовольствие.Спасибо.

 5. Katherine Luksha пишет:

  Только что пришла домой с этого спектакля... Сказать, что я в восторге — значит, сказать слишком скромно. Это был МЕГА-восторг! Эмоций больше, чем в детстве от фильма «СОБАКА НА СЕНЕ». Катарина Синчилло, я видела уже Вашего Гамлета, и сегодня — Диану, и теперь хочу увидеть ВСЕ Ваши спектакли. Спасибо Вам огромное за это удовольствие! Браво!

 6. Ольга Панченко пишет:

  Мы сегодня окунулись в водоворот страстей «СОБАКИ на СЕНЕ.» КХАТ блистательно и честно прочёл и явил нам эту знаменитую историю Лопе де Вега. Яркие и талантливые актёры КатаринаСинчилло, Татьяна Лозина, Валерий Рождественский, Юрий Кожухаров, Елена Раевская подарили нам удовольствие. Когда знаешь каждое слово, поворот, голос Боярского, каждый взмах веером и ресницами Тереховой, то как-то волей неволей проводишь аналогию. Но здесь забыли все и ушли полностью. Без антракта , на одном дыхании они играли, а мы смотрели.

  Жаль, что над Домом Актёра нависла угроза «реставрации» и коллектив боится, что актёрам его уже не вернут. Нужно подписать петицию на сайте, оставить свой голос в защиту.