До і потім

Вистава «До і потім» — це жіноча сповідь, що вражає свою відвертістю. Тому вона цікава, як чоловікам, так і жінкам. Критики навіть назвали її душевним стриптизом трьох жінок, та на місці кожної з них хоча б раз у житті була будь-яка з нас. Це найнезвичайніша вистава, бо вона має величезний містичний вплив на підсвідомість глядача – як після смак, приходять дивовижні прозріння та енергетичне перезавантаження. Для автора п»єси – україно- італійської телезірки та головного героя  сюжету – ця історія багато в чому автобіографічна. В одному з інтерв»ю вони зізналися, що найскладніше – це грати самих себе. Але це єдиний спектакль, в який корективи вносять не режисери, а саме життя. У виставі беруть участь : заслужений артист України Віктор Кошель, Тетяна Лозіна, Тетяна Бучацька, Ангеліна Грищенко, Данило Акорд та Катаріна Сінчілло. Родзинкою постановки є дивовижна музика у неперевершеному виконанні зірки, що підкорила вітчизняну та світову сцену – геніальної Людмили Марцевич, народної артистки України, солістки Національної філармонії. ЇЇ участь у виставі робить цю подію унікальною.

do-2

Віктор, бизнесмен- засл.арт. України Віктор Кошель

Катаріна- арт. Катарина Синчилло

Олена, його дружина — арт. тетяна Лозіна

Ольга,  потім його коханка- арт.Тетяна Бучацька, Ангеліна Грищенко

 

«ДО»  (первая версия)

В создании спектакля принимали участие:

Нар.арт.Украины Валентин Шестопалов, засл.арт.Украины Евгений Нищук и другие.

Мистическим образом рождался этот спектакль, им открывался КХАТ, он необычен по сути своей и ничего подобного на сегодняшний день в нашей театральной столице нет. Для своих создателей он даже в некоторой степени автобиографичен, поэтому их имена совпадают с именами героев.

На первый взгляд у спектакля «ДО» фабула выдержана в традициях современной мелодрамы — здесь и преславутый любовный треугольник-одна женщина и двое мужчин, каждый из которых любит её по-своему. Но здесь же и запутавшийся в своих отношениях с тремя женщинами одновременно успешный бизнесмен. Благодаря кинематографическим приёмам можно увидеть предыдущие истории из жизни героев спектакля, услышать подсказки, которые делает им Бог, а в финале узнать, как всё должно было произойти по Его сценарию. Бог, как великий драматург, пишет для каждого из нас прекрасную пьесу жизни, но спектакль, который мы делаем из неё своим Выбором, получается у каждого свой.

Эта запись опубликована в рубриках: До і потім, Репертуар. Метки записи: . Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.